Audycja radio metal podcast
Trasa 66 to podcast oraz autorska, radiowa audycja muzyczna, którą można usłyszeć na antenie warszawskiego Radia Kampus (97,1 FM Warszawa) w każdy poniedziałek o 23:00.

Celem audycji Trasa 66 jest zabranie słuchacza na przejażdżkę przez mocne i przede wszystkim zróżnicowane gatunki muzyczne – w programie można usłyszeć przeróżne odmiany muzyki metalowej i około metalowej takiej jak np.: djent, metal-core, nu-metal, hardcore, post-metal, mathcore, death-metalexperimental, progressive itp. Prezentacja tego, co znane i cenione, ale także odkrywanie nowych zespołów (zarówno ze sceny polskiej jak i zagranicznej).

Audycja opiera się przede wszystkim na selekcji muzyki, ale w programie pojawiają się także komentarze odnośnie płyt, informacje o premierach i koncertach, a także wywiady z zespołami (polskimi i zagranicznymi). Trasę 66 „odwiedzili” m.in. Jesse Matthewson (KEN mode), Liam Cormier (Cancer Bats), Maciej Janas (Mr. Trip) (Ketha) czy Patryk Zwoliński (ex-Blindead, obecnie Proghma-C).

Radio nadaje w Warszawie i okolicach na częstotliwości 97,1 FM, ale radia można słuchać także w internecie – www.radiokampus.waw.pl / TuneIn, a samej audycji (już po emisji w radiu) w formie podcastu (np.: za pośrednictwem iTunes czy też aplikacji: Mixcloud).
Informacje o nowych podcastach, zapowiedzi kolejnych programów, złote myśli autora oraz inne „updatey” można znaleźć na stronach serwisów Facebook oraz Twitter, które są regularnie aktualizowane. Enjoy!